Vardas Pavardė

Padalinys, kuriam priklauso narys

Padalinys, kurį atstovauja narys

Marius Ancevičius

Kokybės tyrimų centras

Kokybės tyrimų centras

Vaidas Balsys

Logistikos padalinys

Logistikos padalinys

Liutauras Stasiulis

Elektros ir automatikos skyrius

Elektros ir automatikos skyriaus Gamyklos elektros įrenginių operatyvinio valdymo grupė; Šiluminė elektrinė;

Simonas Bukys

Vamzdynų ir terminalo operacijų padalinys

Vamzdynų ir terminalo operacijų padalinys

Ramūnas Glodenis

Gamybos padalinys Nr.3

Gamybos padalinio Nr.3 Bitumo gamybos įrenginys, Fakelų ūkio ir šiluminės energijos tinklų baras, Suspausto oro, azoto ir vandens tiekimo baras, Elementinės sieros gamybos įrenginys.

Žydrūnas Strazdauskas

Gamybos padalinys Nr.2

Gamybos padalinys Nr. 2

Valdemaras Stelmokas

Gamybos padalinys Nr.1

Gamybos padalinys Nr. 1

Vilma Ivanauskienė

Mechanikos skyrius

Gamybos valdymo, Technologijų ir investicijų, Mechanikos, Įrengimų priežiūros ir remonto, Įrengimų patikimumo ir remonto planavimo, Elektros ir automatikos skyriaus Techninės kontrolės ir analizės grupė (išskyrus Gamyklos elektros įrenginių operatyvinio valdymo grupė) .

Vaidas Šakinis

Valymo įrengimų cechas

Valymo įrengimų cechas

Sigitas Valatka

Gamybos padalinys Nr.3

Gamybos padalinio Nr.3 Bendrojo personalo grupė, Suskystintų dujų baras, Siurblinių Nr.55, 15 baras, Benzino ir dyzelino sumaišymo ir kuro paruošimo baras;

Jurij Grigorjev

Informacinių technologijų skyrius

Iždo, finansinio planavimo ir kontrolės skyrius, Investicijų efektyvumo ir finansinės analizės skyrius, Apskaitos ir mokesčių administravimo skyrius, Informacinių technologijų skyrius, Darbuotojų ir procesų saugos kontrolės skyrius, Investicijų skyrius, Kontrolės ir saugos skyrius, Veiklos palaikymo skyrius, Pirkimų skyrius, Centriniai sandėliai.

Romutė Gulbinienė

Orlen Service Lietuva – Teritorijų ir patalpų priežiūra

Teritorijų ir patalpų priežiūra – valytojai, aplinkos ir ūkio priežiūros darbininkai, traktorininkai-šaltkalviai, ūkio proežiūros darbininkai

Kęstutis Špokauskas

Orlen Service Lietuva – Automatikos departamentas

Automatikos departamentas - prietaisininkai, inžinieriai, šaltkalviai, remontininkai, įrenginių montuotojai, elektromonteriai, inžinieriai projektuotojai

Aurelija Perminienė

Mažeikių politechnikos mokykla – Viekšnių skyrius

Mažeikių politechnikos mokykla – Viekšnių skyrius

Joomla Template by Joomla51.com