Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mūsų partneriai

 

 

AB „ORLEN Lietuva“, kitos Lietuvoje veikiančios PKN grupės įmonės (AB „ORLEN Baltic Retail“, UAB „ORLEN Apsauga“ bei UAB „ORLEN Service Lietuva“) bei Naftininkų profesinė sąjunga (NPS) bendru protokolu įformino AB „ORLEN Lietuva“ Įrengimų patikimumo ir remonto planavimo skyriaus Kapitalinio remonto ir įrenginių stabdymo remontui planavimo grupės inžinierės planuotojos Zitos Vilkauskaitės skyrimą į koncerno PKN ORLEN Europos darbo tarybos (EDT) narius.

Apie tai šalys susitarė sausio 29 dieną įvykusiame darbdavio ir Naftininkų profesinės sąjungos susitikime, o kiek anksčiau Z. Vilkauskaitės kandidatūrai buvo pritarta ir NPS tarybos posėdyje. Informacija apie šį bendrą šalių susitarimą dėl atstovės skyrimo į EDT buvo pateikta PKN koncerno vadovybei.

Primename, kad iki šiol Z. Vilkauskaitė buvo atstovų derybų grupės dėl EDT įsteigimo narė.

Pažymėtina, kad Europos darbo tarybos tai – dariniai, į kuriuos tarptautinės kompanijos filialai iš Europos Sąjungos šalių deleguoja savo atstovus. Čia darbuotojai informuojami ir su jais konsultuojamasi dėl įvairių jų darbą paveiksiančių kompanijos sprendimų. Tai reiškia, kad, turėdami EDT, laiku gautume tikrą informaciją iš centrinės būstinės. Tuo pat metu pastarajai visų įmonių grupės filialų atstovai pateiktų informaciją apie esamą situaciją įmonėse.

Taip pat EDT prisideda prie sklandesnio socialinio dialogo įmonių grupėje bei dar efektyvesnio darbuotojų atstovavimo, o tuo pačiu ir prie sklandesnės įmonės veiklos bei našumo.    

 

Joomla Template by Joomla51.com