Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mūsų partneriai

 

 

Lapkričio 30 dieną, nuotolinėmis ryšio priemonėmis, įvyko AB “ORLEN Lietuva” ir darbuotojų atstovų susitikimas, kuriame aptarti aktualūs bendrovės veiklos klausimai.

Susitikime AB “ORLEN Lietuva” personalo direktorė Daina Binkauskienė, be kita ko, informavo, kad bendrovėje yra priimtas sprendimas darbuotojams, kurie dėl savizoliacijos negalėjo ateiti į darbą ir už tą laikotarpį nebuvo išduotas nedarbingumo pažymėjimas, skelbti prastovą darbdavio sprendimu ir už ją apmokėti darbuotojo vidutiniu darbo užmokesčiu.  

Pažymėtina, kad Naftininkų profesinė sąjunga (NPS) kreipėsi į darbdavį su prašymu už prastovą darbuotojui mokėti vidutinį darbo užmokestį lapkričio 16 dieną, o štai gruodžio pradžioje tie darbuotojai, kurie buvo ar yra išleisti į prastovas, už lapkritį jau gavo paskaičiuotus atlyginimus pagal šią naują tvarką.

"Norėčiau atkreipti dėmesį, kad tai yra labai svarbus sprendimas siekiant išlaikyti darbuotojų pajamų lygį. Mat yra nemažai įmonių, kurios darbuotojams, esantiems prastovose, pagal LR Užimtumo įstatyme įtvirtintą tvarką, moka ne daugiau nei šalies minimalus mėnesinis atlyginimas. O kai kurie darbuotojai izoliacijos metu apskritai verčiami išeiti neapmokamų atostogų ir tokiu būdu praranda net minimalias pajamas", - pažymi NPS pirmininkė Sonata Samoškienė.

"Viliamės, kad šis ir kiti panašūs sprendimai šiuo jautriu pandemijos laikotarpiu padės mūsų darbuotojams jaustis saugiau", - priduria ji.

Primename, kad panašūs profesinės sąjungos atstovų susitikimai su bendrovės atstovais vyksta du kartus per mėnesį. Kitas susitikimas vyks gruodžio 14 dieną.

Joomla Template by Joomla51.com