Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mūsų partneriai

 

 

Naftininkų profesinės sąjungos (NPS) 30 metų jubiliejaus išvakarėse jos Tarybos nariai dalinasi mintimis apie šią profesinę sąjungą, veiklą joje ir siunčia linkėjimus. Dalinamės keletu iš jų ir tuo pat metu primename, kad būtent aktyvūs NPS nariai, neatlygintinai ir nesavanaudiškai aukojantys savo asmeninį laiką, yra didžiausia jos atrama.

Ramūnas Glodenis - Tarybos narys trečius metus:

„Visų pirma sveikinu visus kolegas su gražiu jubiliejumi. Su profesine sąjunga esu susietas nuo pat pirmųjų įsidarbinimo dienų įmonėje, ir nė karto nesuabejojau jos reikalingumu darbuotojams.

Vingiuotas kelias dar labiau mus sustiprino. Taryboje esu pirmą kadenciją, ir dėkoju kolegoms už pasitikėjimą.

Linkiu kad mūsų tikslai ir nuoseklus darbas būtų matomi tiek įmonėje, tiek ir valstybės mastu.

Būkim visiems pavyzdžiu!”

 

Liutauras Stasiulis - Tarybos narys nuo 2020-06-30:

„Tarybos nariu esu visai neseniai, gal kokie trys-keturi mėnesiai, bet profesinėje sąjungoje esu dar nuo to laiko, kai Šiluminė elektrinė dar nebuvo prijungta prie gamyklos.

Atėjau į profesinę sąjungą, nes blaiviai mąstau ir suprantu, kad tik susibūrę į neabejingų, paprastų dirbančiųjų žmonių ratą, galime kalbėtis su darbdaviu.

Ne paslaptis, jog, kad ir koks būtų geras darbdavys, jis žiūri savo interesų kartais užmiršdamas darbininko, tarnautojo ar šiaip jam pavaldaus gerovę.

Jei esi vienas, Tavo problema ir lieka tik Tavo asmenine – kitiems ji paprastai neįdomi.

Profesinė sąjunga - tai įrankis, padedantis surasti darbdavio ir darbuotojo bendrą kalbą, nes mūsų daug ir mūsų klausosi.

Tai tiek trumpai apie NPS.

Jubiliejaus proga norėčiau pasveikinti visus profesinės sąjungos narius, Tarybos narius, jos branduolį -Sonatą, Sigitą, Kazimierą ir kitus, kurių dar gerai nepažįstu.

Sveikinu mus visus su mūsų švente!”

 

Jolanta Vaitkuvienė - Tarybos narė septintus metus:

„Džiaugiuosi, kad jau 30 metų Naftininkų profesinė sąjunga yra tas plonas šilko siūlelis tarp darbuotojų ir darbdavio derybose, susitarimuose, mokymuose.

Linkiu Naftininkų profesinei sąjungai ir toliau gyvuoti, išlikti stipriai ir vieningai, nes mūsų stiprybė Vienybėje!“

 

Joomla Template by Joomla51.com