Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mūsų partneriai

 

 

Vasario 21-22 dienomis, kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, Raseinių, r., vyko mokymai pagal projektą „Profesinių sąjungų ir darbdavių bendradarbiavimo modelis vystant socialinį dialogą“ UAB „Agrochema“ darbuotojų ir “Naftininkų” profesinių sąjungų nariams.

Mokymų metu kalbėta apie darbo apmokėjimo sistemas ir teisingą apmokėjimą už darbą, įgalinantį metinio veiklos vertinimo pokalbį, Darbo ginčų komisijos veiklą, jos statistiką ir praktiką.

Taip pat mokymų dalyviai išklausė efektyvios komunikacijos kursą:  jiems buvo suteiktos teorinės ir praktinės žinios apie efektyvią vidinę ir išorinę organizacijos komunikaciją ir tarp organizacijų bei apie neigiamos informacijos vadybą ir krizių komunikaciją.

Šiuose mokymuose pranešimus skaitė lektoriai: Arūnas Armalis, Dalia Jakutavičė, Vitalija Januškevičienė ir Sonata Gabševičienė.

Mokymuose dalyvavo 11 “Naftininkų” profesinės sąjungos narių. Keletos dalyvių atsiliepimai apie mokymų naudą:

Rimas - “Lankiausi mokymuose su lektoriais. Šiais mokymais esu labai patenkintas. Sužinojau trūkumus, kur reikia pasitemti. Jaunimas aktyviai dalyvavo diskusijose. Tokie mokymai mums reikalingi augti ir tobulinti žinias”.

Arvydas - “Buvo įdomu, sužinojau apie komunikaciją ir gavau daug naudingų žinių, kurios pravers gyvenime, susipažinome su UAB "Agrochema" darbuotojų profesinės sąjungos nariais, apsikeitėme nuomonėmis, pasidalinome žiniomis. Norėčiau daugiau tokių mokymų. Ačiū.”

Monika- “Įdomūs, naudingi mokymai. Sužinojau daug naujovių, smagi kompanija - laukiu daugiau tokių mokymų.”

Neda- “Iš šių dvejų dienų trukusių mokymų labiausiai įsiminė lektoriaus A. Armalio mokymas apie komunikaciją, kaip mes pateikiame save, bei socialinės erdvės galią anksčiau ir dabar. Tokie mokymai netik savęs tobulinimas, bet ir skatina tarpusavio bendravimą, su kitos įmonės, šiuo atveju Agrochemos profesinės sąjungos nariais. Noriu ateityje daugiau tokiu mokymų. Tai skatina jaunimą įsilieti labiau į profesinės sąjungos veiklą.”

Sonata Samoškienė - “Džiaugiuosi įvykusiais mokymais ir aktyviais mūsų profesinės sąjungos nariais. Mano nuomone, mokymai naudingi, informatyvūs ir būtini profesinės sajungos nariams. Dėkoju už dalyvavimą ir kviečiu aktyviai jungtis į profesinės sąjungos veiklą.”

 

 

Joomla Template by Joomla51.com