Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mūsų partneriai

 

 

Sausio 11 d., nuotoliniu būdu įvyko Naftininkų profesinės sąjungos (NPS) ir darbdavio atstovų susitikimas. Jame dalyvavo NPS pirmininkė Sonata Samoškienė, teisininkas Kazys Vainoras, personalo direktorė Daina Binkauskienė ir personalo administravimo vadovė Birutė Pakalniškienė.

Susitikimo metu aptartas gautas darbdavio atsakymas į NPS kreipimąsi dėl Mėnesinės arba ketvirtinės priemokos mokėjimų nuostatų pakeitimo.

Rašte pažymima, jog bendrovė sutinka ieškoti galimybės peržiūrėti procentinį pasiskirstymą tarp rodiklių finansinį rodiklį (FR) sumažinant iki 5 proc., o veiklos vertinimo rodiklį (VVR) padidinant iki 10 proc. tuo pat metu parengiant naujus, ambicingesnius VVR. Naujų VVR kriterijų projektą planuojama pradėti rengti sausio pabaigoje.

Atkreiptinas dėmesys, kad VVR laikomi patvirtintais, kai dėl jų sutaria ir darbuotojų, ir darbdavių atstovai. O AB “Orlen Lietuva” Mėnesinės arba ketvirtinės priemokos mokėjimo nuostatų 5.2 punkte teigiama, kad  “VVR privalo būti ambicingi, tačiau realiai pasiekiami, o jų įvykdymas – priklausyti nuo darbuotojų pastangų, t.y. visų rodikliams pasiekti reikalingų veiksmų atlikimo”.

Primename, kad dėl FR ir VVR rodiklių perskirstymo profesinė sąjunga dar 2020 m. rugpjūčio 31 dieną. Tąkart profesinė sąjunga prašė apskritai atsisakyti FR dalies, o už VVR nustatyti 15 proc. dydžio priemoką.

Šiandienos susitikime darbuotojų atstovai priminė ir dėl 2020-12-28 NPS kreipimosi į darbdavį dėl apmokėjimo už viršvalandžius COVID-19 karantino metu. Rašte prašyta darbdavio apsvarstyti galimybę  bendrovės darbuotojams gauti apmokėjimą už viršvalandžius pagal faktiškai išdirbtą laiką kas mėnesį, kaip tai numato Darbo kodekso 115 str.     

Taip pat darbdavio atstovams priminta, kad NPS kreipėsi ir laukia atsakymo į prašymą dėl didesnės nuolaidos degalams bendrovės darbuotojams.

Kitas darbuotojų ir darbdavių atstovų susitikimas planuojamas sausio 25 dieną.

Joomla Template by Joomla51.com