-->

Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mūsų partneriai

 

 

„Profesinę sąjungą galėtume palyginti su spalvinga dėlione: kiekviena detalė, sujungta viena su kita, sudaro darnų ir vientisą paveikslą - jeigu nors viena detalė iškristų, bendras dėlionės vaizdas kaip mat prarastų savo vientisumą. Taip ir profesinė sąjunga – ji gali veikti darniai tik tada, kai kiekvienas joje esantis savo asmeniniu indėliu prisideda prie šios veiklos“, - įsitikinusi Naftininkų profesinės sąjungos (NPS) pirmininkė Sonata Samoškienė.

Ji pažymi, kad profesinė sąjunga – tai ne tik pirmininkas, bet ir visi nariai. Vieni jų į organizacijos veiklą įsitraukia mažiau, kiti daugiau.

„Tačiau be pačių aktyviausių kolegų, sudarančių NPS branduolį – Tarybą – mūsų profesinė sąjunga nebūtų viena skaitlingiausių ir labiausiai organizuotų darbuotojų atstovų Lietuvoje“, - priduria ji.

Kiekvienas Tarybos narys profesinės sąjungos veiklą derina su savo tiesioginiu darbu, ar net aukoja savo asmeninį laisvalaikį, ir tai daro neatlygintinai, visuomeniniais pagrindais. Tarybos nariai yra tarsi tarpininkai tarp profesinės sąjungos ir darbuotojų: jie perduoda svarbią informaciją darbuotojams ORLEN bendrovių padaliniuose, susijusią su jų garantijomis ir teisėmis, tuo pat metu surenka darbuotojams aktualias problemas bei perduoda profesinei sąjungai, kad ši, kartu su darbdaviu, galėtų rasti tinkamus sprendimus.

Be to, Tarybos nariai prie NPS veiklos prisideda savo idėjomis ir sprendimais, o kartais ir labai konkrečia fizine pagalba, pavyzdžiui, kabinant plakatus, ar skleidžiat žinią apie profesinės sąjungos veiklą - juk tai irgi reikalauja laiko sąnaudų.

„Šiandien, artėjant gražiai 30 metų mūsų profesinės sąjungos sukakčiai, nuoširdžiai dėkoju kiekvienam iš Tarybos narių. Esu tikra - be sklandaus komandinio darbo ir tarpusavio supratimo nebūtume tiek pasiekę dėl darbuotojų gerovės. Drąsiai teigiu: be Jūsų nebūtų ir šios organizacijos.

Negaliu neprisiminti ir tų, kurie Tarybos nariais buvo anksčiau, dar iki man tampant NPS pirmininke. Kai kurie jų savo nuoširdžiu ilgamečiu darbu aktyviai prisidėjo prie profesinės sąjungos veiklos ir jos įvaizdžio formavimo bei tvirto organizacijos pamato.

Taip pat norėčiau tarti padėkos žodį ir mūsų aktyviam jaunimui bei kitiems nariams, kurių entuziazmas yra didelis palaikymas, vedantis mus į priekį“, -  sako S. Samoškienė. 

Šiuo metu Naftininkų profesinėje sąjungoje darbuojasi šie Tarybos nariai:

Romutė Gulbinienė – „ORLEN Service Lietuva“ valytojų grupė, atstovauja 10 metus;

Kęstutis Špokauskas – „ORLEN Service Lietuva“ inžinierius, atstovauja 4,5 metus;

Liutauras Stasiulis – nuo 2020-06-30 atstovauja Šiluminės elektrinės elektros cecho gamyklos operatyviniam barui;

Sigitas Kazlauskas – 14 metus atstovauja Gamybos padalinio Nr. 1 darbuotojams;

Jolanta Vaitkuvienė  7 metus atstovauja Apskaitos ir mokesčių administravimo skyriui;

Marius Ancevičius – antrus metus atstovauja Kokybės tyrimų centro darbuotojams;

Raimondas Jurgelevičius – trečius metus atstovauja Gamybos padalinio Nr. 2 darbuotojams;

Silva Valkerienė – 10 metus atstovauja Gamybos padalinio Nr. 3 suskystintų dujo baro darbuotojams; siurblinių Nr. 15 ir Nr. 55 baro darbuotojams;  benzino, dyzelino sumaišymo ir kuro paruošimo baro darbuotojams;

Vaidas Balsys – trečius metus atstovauja Logistikos padalinio naftos produktų krovos cecho darbuotojams;

Aidas Kemeklis – 2 metus atstovauja Įrengimų patikimumo ir remonto planavimo skyriaus kapitalinio remonto ir įrengimo grupės darbuotojams;

Ramūnas Glodenis – trečius metus atstovauja Fakelų ūkio ir šiluminės energijos tinklų baro darbuotojams; Suspausto oro, azoto ir vandens tiekimo baro darbuotojams; Bitumo gamybos įrenginio bei Elementinės sieros įrenginio darbuotojams;

Vaidas Šakinis – 1 metus atstovauja Valymų įrengimų cecho mechaninio ir biologinio valymo baro darbuotojams;

Simonas Bukys – 2 metus atstovauja Vamzdynų ir terminalo operacijų padalinio darbuotojams;

Algirdas Urnikis – antrus metus atstovauja Mažeikių Politechnikos mokyklos Viekšnių skyrius darbuotojams.

 

Naftininkų profesinės sąjungos informacija  

 

Joomla Template by Joomla51.com