Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mūsų partneriai

 

 

Naftininkų profesinė sąjunga (NPS) jungiasi į tarptautinę akciją „Daugiau demokratijos darbe“ (angl. More democracy at work), kurią inicijavo Europos profesinių sąjungų konfederacija (ETUC), kartu su kitomis profesinėmis organizacijomis. Visoje Europoje veikiančių profesinių sąjungų nuotraukos bus montuojamos į vieną video filmą apie demokratijos darbe svarbą.

Ši vaizdinė medžiaga yra platesnės ETUC strategijos dalis siekiant skleisti demokratijos darbe (arba didesnio darbuotojų įsitraukimo) idėją bei daryti spaudimą Europos Komisijai, kad būtų parengta teisinė bazė demokratijos darbe užtikrinimui.   

Pažymėtina, kad demokratija darbe reiškia aktyvesnį darbuotojų dalyvavimą jų darbovietėse: informavimą, konsultavimąsi su jais, įtraukimą į įmonės sprendimų priėmimą, pavyzdžiui, įkuriant Europos darbo darybas daugianacionalinėse bendrovėse, įtraukiant darbuotojų atstovą į valdymo struktūras, tarkime stebėtojų tarybą, kt.

Tyrimai rodo, kad demokratija darbe gali tiesiogiai pagerinti darbo sąlygas, darbo užmokesčio lygį, darbo teises, socialinę ir ekonominę įtrauktį bei tvarumą. Taip taip pat prisideda prie subalansuoto ir veiksmingesnio įmonių valdymo bei aukštesnės paslaugų kokybės.

Primename, kad ORLEN įmonių grupėje pradeda darbą atstovų derybų grupė dėl Europos darbo tarybos (EDT) įsteigimo.

Lietuvai šioje grupėje atstovaus AB „ORLEN Lietuva“ Veiklos palaikymo skyriaus paslaugų administravimo grupės vadovė Zita Vilkauskaitė.

 

Naftininkų profesinės sąjungos informacija 

 

Joomla Template by Joomla51.com