-->

Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mūsų partneriai

 

 

Šiandien vis dar gyvename keistoje situacijoje. Džiaugiamės, kad karantinas davė teigiamų rezultatų, todėl Vyriausybė švelnina karantino sąlygas ir jau atnaujino leidimus dirbti visoms parduotuvėms, lauko kavinėms, muziejams, bibliotekoms ir kirpykloms. Vis šioks toks pozityvas.

Didės darbo užmokestis

 

Turime ir mes gerą naujieną. Darbdavys laikosi įsipareigojimo, sutarto kolektyvinėje sutartyje ir didins darbo užmokestį 2,8 proc., tikimės, kad tai ne vienkartinis DU padidėjimas, nors tai padėjo amortizuoti praėjusių metų infliaciją. Rudenį planuojame grįžti prie šio klausimo.

 

Manau, kad metai gali būti labai įvairūs, pastebime naftos kainų mažėjimą , taip pat ir naftos produktų paklausą visame pasaulyje. Tokie pokyčiai teigiamai paveiks vartotojus, nes jų kišenėse liks papildomų pajamų, kurias galės leisti savo reikmėms.

 

Ateities  planus teks koreguoti

 

Be abejo, mūsų  planai vis dar nežinioje, bet tikėkimės, kad galėsime įgyvendinti viską, ką esame suplanavę. 

 

Dėl susidariusios situacijos tenka atšaukti ar perkelti planuotus renginius, mokymus, konferenciją. Visi šie įvykiai neturi užgožti mūsų nuotaikų – visas sukaktis atšvęsime vėliau, o mokymus ir konferencijas perkelsime į ateitį, kai bus galima saugiai, be ribojimų būti patalpose ir gamtoje. 

 

Noriu pasidžiaugti dviem ypatingom datom - ORLEN Lietuva šiemet mini gamyklos įkūrimo  40-metį. O mūsų organizacija rudenį švęs 30 metų jubiliejų. NPS užgimė kartu su Lietuvos nepriklausomybe. Taip, tai simboliška, kad darbuotojus atstovaujanti organizacija, atsirado su pirmais laisvės gurkšniais. 

 

Tikiu, kad pirmosios geros naujienos yra tik gero proceso pradžia. Ir kad galėsime jums laikas nuo laiko pranešti apie kitus gerus pokyčius. 

 

Taip pat tikiu, kas greitai visi susitiksime ir gyvai aptarsime aktualiausius klausimus! 

 

Nuoširdžiai,

 

NPS pirmininkė Sonata Samoškienė 

Joomla Template by Joomla51.com