-->

Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Mūsų partneriai

 

 

Viešai skelbti AB „Orlen Lietuva“ rodikliai rodo, kad 2019 m. buvo dar geresni nei 2018 m., uždirbta net 3,7 karto daugiau pelno. Įvertinus tai, bei nuolat Lietuvoje augančius atlyginimus, Naftininkų profesinė sąjunga (NPS) dar sausio pradžioje kreipėsi į AB „Orlen Lietuva“ vadovus su  prašymu didinti atlyginimą darbuotojams.

Vieni geriausių įmonės metų

„Vertiname ne tik įmonės rodiklius, bei situaciją Lietuvoje. Vertiname ir tai, kaip keitėsi atlyginimas „Orlen Lietuva“ darbuotojams. Per pastaruosius trejus metus jis kilo tik 8 proc. Kai tuo tarpu Lietuvoje kasmetinė infliacija yra nuo 2 iki 4,6 proc. Tai reiškia, kad per trejus metus tik 8 proc. pakilusį atlyginimą „suvalgė“ kilusios kainos“,- skaičiuoja NPS pirmininkė Sonata Samoškienė.

„Verslo žinios“ rašė, kad AB „Orlen Lietuva“ pernai uždirbo beveik 4 kartus daugiau nei 2018 m. Tai yra, įmonės pelnas už 2019 m. viršija 80 milijonų eurų. Užpernai pelnas buvo ženkliai mažesnis – 22 milijonai eurų.

Efektyviai dirbę žmonės verti daugiau

„Matome, kad įmonė ne tik dirba labai pelningai, bet yra ir viena sėkmingiausių viso PKN Orlen koncerno įmonių. Tai matyti iš viso koncerno rodiklių, kurie nėra tokie puikūs, kaip AB „Orlen Lietuva“. Taigi, akivaizdu – efektyviausiai dirbančios įmonės darbuotojams turi būti atitinkamai ir atlyginama“,- argumentuoja S. Samoškienė.

NPS pirmininkės teigimu, įmonės vadovų prašoma didinti atlyginimą

„Deja, kol kas iš įmonės vadovų atsakymo negavome, todėl į juos kreipsimės papildomai. Sieksime savo, nes visi duomenys rodo, kad tai – ne kaprizai, o labai argumentuotas įmonės darbuotojų lūkestis. Žmonės, padėję pasiekti tokių įmonės rezultatų, turi būti ir įvertinti. Tai motyvuotų dirbti taip pat našiai iš efektyviai, kaip ir praėjusiais metais“,- sako S. Samoškienė.

Joomla Template by Joomla51.com