Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Mūsų partneriai

 

 

Taip apibūdinčiau mūsų profesinės sąjungos tarybos svarbą. Kiekvienos organizacijos darbo sėkmė priklauso nuo efektyviai kartu dirbančių žmonių ir jų atsidavimo darbui. Šiuo aspektu labai pasisekė, kad mūsų profesinė sąjunga turi tokius tarybos narius. Labai didžiuojuosi kartu su manimi entuziastingai dirbančiais bendražygiais.

Koks svarbus yra bendras darbas, ypatingai gerai matyti šiuo metu, kai turime tokią neaiškią situaciją dėl Kolektyvinės sutarties. Pastarosiomis savaitėmis mūsų derybinės grupės posėdžiai kiekvieną savaitę trunka po kelias valandas. Žmonės skiria savo laiką visų darbuotojų gerovei. Ir skiria jį neatlygintinai!

O kuo aktyviau dirbame mes, tuo daugiau pastangų savo interesams ginti deda ir darbdavys. Suprantame jį – kam reikalingas aršus darbuotojų gynėjas, baksnojantis į klaidas ir neleidžiantis ramiai “stumti” savo tvarkų, kurios ne visada sutampa su darbuotojų interesais.

Todėl mums labai aktualu aktyvus mūsų profesinės sąjungos narių darbas. 14 tarybos narių šiuo metu yra kaip organizacijos širdis.

Šiandien, vykstant derybų konsultacijoms dėl naujos kolektyvinės sutarties, kiekvienas konsultacinis posėdis yra ypatingai svarbus. Siekiame pačių geriausių sprendimų mums visiems. Tikime, kad su darbdaviu pavyks sutarti esminius dalykus, nuo kurių priklauso darbuotojų gerovė!

Joomla Template by Joomla51.com