Spausdinti

Kovo 28 d. Naftininkų profesinės sąjungos pirmininkė Virginija Vilimienė, teisininkas Ramūnas Bertulis ir kiti šios profesinės sąjungos tarybos atstovai susitiko su PKN ORLEN valdybos pirmininku Daniel Obajtek, AB „ORLEN Lietuva“ generaliniu direktoriumi Michal Rudnicki, personalo direktore Dalia Vitkuviene ir kitais darbdavio atstovais.

Susitikimo metu buvo aptartos bendrovės veiklos aktualijos, darbuotojų sąlygų gerinimo, socialinio dialogo perspektyvos.

D.Obajtek pažymėjo, kad PKN koncernas didelę reikšmę teikia socialinei partnerystei ir sklandiems santykiams su darbuotojų atstovais, todėl patikino, kad bendrovės problemas su profesinėmis sąjungomis aptars dažniau.

Profesinės sąjungos pirmininkė V. Vilimienė informavo, kad labai svarbu didinti darbuotojų darbo užmokestį, išlaikyti socialinę partnerystę įmonėje kaip ir iki šiol daug dėmesio skiriant darbuotojų saugai ir sveikatai. Taip pat pirmininkė bendrovės vadovų paprašė tarpininkauti steigiant Europos darbo tarybą PKN koncerne.

Primename, kad Naftininkų profesinė sąjunga šiuo metu vienija per 630 narių, ji yra viena skaitlingiausių į Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos sudėtį įeinančių organizacijų.