Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mūsų partneriai

 

 

Kovo 21 d. įvyko Naftininkų profesinės sąjungos tarybos posėdis. Jame dalyvavo ir AB „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Michal Rudnicki bei personalo direktorė Dalia Vitkuvienė.

Posėdžio metu buvo buvo nuspręsta birželio 1 dieną sušaukti ataskaitinę-rinkiminę konferenciją. Taip pat buvo svarstomas profesinės sąjungos biudžetas, aptarti derybų dėl AB „ORLEN Lietuva“ bei „EMAS“ kolektyvinių sutarčių eiga, kiti aktualūs klausimai.

Generalinis direktorius M. Rudnicki pažymėjo, kad bendrovės vadovybė didelę reikšmę teikia socialinei partnerystei, todėl personalo tarnybos atstovai pageidauja dalyvauti kiekviename Naftininkų profesinės sąjungos tarybos posėdyje, o pats vadovas į posėdžius atvyktų kartą per ketvirtį.

Personalo direktorė D. Vitkuvienė informavo, kad po pakeitimų darbuotojams sudaryti palankesni darbo grafikai, o gegužę planuojama atlikti dar išsamesnę darbo organizavimo tvarkos analizę. Taip pat artimiausiu metu vyks pareigybių vertinimas, o į komisiją bus įtraukti ir profesinės sąjungos atstovai. Be to, vadovams ir profesinės sąjungos atstovams bus organizuojami mokymai apie pareigybių vertinimo sistemą.

Pasak personalo direktorės, vėliau bus peržiūrėta ir bendrovės atlygio sistema bei svarstomas darbo užmokesčio didinimo klausimas.

D. Vitkuvienė pažymėjo, kad bendrovėje vykstančio kapitalinio remonto metu yra  sudaromos papildomos, darbuotojams palankios, darbo sutartys. O nuo birželio 1 d. įmonės darbuotojams planuojama teikti draudimo paslaugas.

Savo ruožtu Naftininkų profesinės sąjungos tarybos nariai bendrovės vadovams išsakė pasiūlymą įvesti 1 mėn. trukmės suminės darbo laiko apskaitos laikotarpį, taip pat informavo, kad reikalinga tvarkyti buitines patalpas valymo įrengimų ceche. Tarybos nariai pabrėžė, kad, atsižvelgiant į bendrą šalies ekonominę situaciją, darbuotojams būtina  kelti darbo užmokestį.

 

Joomla Template by Joomla51.com