Artimiausi renginiai

Pr An Tr Kt Pn Šš Sk
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Mūsų partneriai

 

 

Vasario 27 d., Vilniuje, vyko tarptautinio projekto „Aktyvaus darbuotojų įsitraukimo skatinimo svarba“ (angl. RaiSING awareness  for active employee participation“) koordinacinio komiteto susitikimas. Jame dalyvavo 18 energetikos ir naftos pramonės sektoriuje veikiančių asocijuotų organizacijų atstovų iš Kroatijos, Makedonijos, Ispanijos, Serbijos, Bulgarijos, Estijos, Rumunijos bei Lietuvos.

Lietuvą projekte atstovauja Naftininkų profesinė sąjunga, o susitikime Vilniuje dalyvavo šios organizacijos vadovė Virginija Vilimienė ir teisininkas Ramūnas Bertulis.

Kroatų naftos pramonės darbuotojus vienijančios profesinės sąjungos „Sindikat Naftnog Gospodarstva (SING)“ inicijuoto ir vykdomo projekto pagrindiniai tikslai yra užtikrinti geriausius metodus, kaip perkelti Europos Sąjungos (ES) teisės aktus, direktyvas ir praktiką dėl darbuotojų įsitraukimo į nacionalinį lygmenį, suteikti informaciją naftos ir energetikos sektoriaus darbuotojams apie jų dalyvavimo įmonės sprendimų priėmime svarbą; tobulinti darbuotojų ir darbdavių bendradarbiavimą, dalintis gerąja patirtimi darbuotojų įsitraukimo srityje.

Projektas „Aktyvaus darbuotojų įsitraukimo skatinimo svarba“ buvo pradėtas vykdyti  2016 gruodį, o šių metų balandį Zagrebe (Kroatija) numatoma baigiamoji konferencija.  

Primename, kad Naftininkų profesinė sąjunga šiuo metu vienija 631 narius iš AB „ORLEN Lietuva“, UAB „EMAS“, Mažeikių politechnikos mokyklos, Mažeikių lopšelio – darželio „Delfinas“ ir kitų AB „ORLEN Lietuva“ padalinių. Ši profesinė sąjunga yra Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos narė.

 Šaltinis: pramprof.lt

Joomla Template by Joomla51.com